Çocuğuna helal lokma yedir hamza!

Saç Fiberi  Kullanımı

  • Kuru saçlara uygulanması gereken Saç Çıkartıcı için önce saçlarınızın kuruluğundan Emin Olunuz,
  • Uygulama Öncesi Saç fırçası ya da elleriniz ile dilediğiniz şekli Saçınıza veriniz,
  • Gür görünmesini istediğiniz bölgenin yaklaşık 10-15 cm kadar yukarısından Saç Çıkartıcı’yı sallayarak Serpiştiriniz.

Saç Çıkartıcı kullanırken; işaret ve baş parmaklarınızı kullanarak saçlar ve alın arasındaki bölgede bir sınır oluşturmalısınız: Böylece alnınıza ve gözlerinize gelebilecek lifleri temizlemekle uğraşmanız gerekmeyecektir.

Saç Çıkartıcı uygularken saçlarınızı Ellinizle hafifçe geriye doğru sürerek yüzeyde kalan saç fiberlerini süpürünüz, Böylece Saç tellerine daha kolay tutmasını ve döküldüğü bölgeye yayılmasını sağlayacaktır.

Sipariş Ver

mesaj

 


Fixplant Fixplant
Fixplant Sipariş
Fixplant Satın Al

Saç Çıkarıcı © 2017 Orjinal Saç Çıkarıcı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Saç Çıkartıcı - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Fixplant Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

dr slip krem algae yosun özü
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?